JÓGA

Momentálně z důvodu mateřské lekce neprobíhají.

Studio Šťastná chvíle, Staropramenná 17a, Praha 5

Své místo na lekcích ve Studiu Šťastná chvíle si rezervujte ideálně přes rezervační systém. Případně mě kontaktujte na tel.: +420775117000. Maximální kapacita na lekcích je 10 praktikujících, studio je otevřeno 15 min před lekcí a 15 min po lekci.

PONDĚLÍ

Úroveň L0
otevřený kurz

PONDĚLÍ

Úroveň L1
otevřený kurz

ÚTERÝ

Úroveň Level-mix
otevřená lekce

Ceník lekcí

Permanentka na 10 vstupů, platná 4 měsíce: 60 min / 2300 Kč; 75 min / 2800 Kč
Jednorázový vstup – 60 min / 250 Kč; 75 min / 300 Kč

Na lekci/e  jógy je možné zakoupit i dárkový voucher. Platnost voucheru jsou 3 měsíce od data zakoupení.

Studio Moje Masérna, Mánesova 47, Praha 2

Pro své místo na lekcích v Mojí Masérně mě kontaktujte na tel.: +420 775 117 000. Lekce v Mojí Masérně nelze rezervovat přes rezervační systém. Maximální kapacita na lekcích je 8 praktikujících.

STŘEDA

8.00 – 9.15

Úroveň L1
otevřená lekce

Ceník lekcí

Cena dle finanční politiky prostoru Moje Masérna.
Jednorázový vstup – 75 min / 300 Kč
Platbu je možné provést na místě hotově, nebo kartou.
Permanentku ze Studia Šťastná chvíle zde nelze uplatnit.


INFORMACE K LEKCÍM

Otevřený kurz – kurz je veden systematičtěji, lekce na sebe více navazují. Do otevřeného kurzu je možný i jednorázový vstup.
Otevřená lekce – lekce na sebe nenavazují jako v otevřeném kurzu.

Level-mix – určeno pro všechny úrovně, začínající i pokročilé.
L0  – určeno pro všechny, kteří se s Iyengar jógou ještě nesetkali a pro ty, kteří chodí cca 1-3 měsíce. Budou vysvětleny základní akce těla a použití pomůcek. V této úrovni se seznámíte se stojnými a jinými základními pozicemi a přípravami na stoj na ramenou.
L1 – určeno pro ty, kteří chodí pravidelně min. 6 měsíců. Buduje se větší síla těla a výdrže v pozicích se prodlužují. Naučíte se plný stoj na ramenou a jeho varianty, získáte základy pro stoj na hlavě, stoj na rukách a některé záklony. 
L2 – určeno pro ty, kteří praktikují pravidelně min. 1 rok. součástí této úrovně je samostatné praktikování Sarvangasany (stoj na ramenou), Sirsasany u zdi (stoj na hlavě u zdi) a Urdhvadhanurasanu (most). Umíte se sami bezpečně do pozic dostat i z nich vyjít ven. Znáte lépe své tělo, jeho omezení, umíte s nimi pracovat a přizpůsobovat varianty pozic.

Lekce jsou určeny všem bez závažných zdravotních omezení. V případě aktuálního zdravotního omezení, zranění, nebo těhotenství, prosím o informaci před lekcí. Při zdravotních problémech/omezeních konzultujte účast na lekcích jógy s lékařem. 
Před účastí na lekcích se, prosím, seznamte s Provozním řádem.


PLATBY A STORNO
Platbu za jednotlivou lekci je možné provést přímo přes rezervační systém. V případě včasného zrušení lekce, se vám peníze za lekci vrátí do 3 pracovních dnů. Odhlásit z lekce se můžete nejpozději 8 hodin předem, později to nebude možné a peníze vám propadnou. Přihlásit se můžete ještě 5 minut před lekcí.V případě, že si lekci rezervujete u mě přes telefon, pak je platba možná na místě v hotovosti nebo přes QR kód.
Platbu za celý kurz (v případě, že je vypsaný) je možné provést hotově na místě, nebo převodem na účet. Vaše místo na lekci pak máte vždy rezervované. V případě nevyčerpání lekcí v rámci kurzu nevzniká nárok na vrácení uhrazeného kurzovného (výjimkou jsou zdravotní důvody doložené lékařskou zprávou oznámené lektorce v době jejich trvání). Po domluvě s lektorkou lze kurzovou lekci nahradit v jiný den.
Platbu za permanentky je možné provést hotově na místě, nebo převodem na účet. Místo na konkrétní lekci si pak rezervujete sami přes váš účet rezervačního systému. Permanentka bude aktivována ihned po zaplacení. Odhlásit z lekce se můžete nejpozději 8 hodin předem, později to nebude možné, lekce vám bude odečtena z permanentky a bude brána jako odcvičená. Přihlásit se můžete ještě 5 minut před lekcí.
Na permanentku je možné na lekci přihlásit držitele permanentky plus 1 osobu.
Pokud permanentku nevyčerpáte v rámci daného časového období, permanentka propadá bez nároku na její prodloužení či vrácení peněz. Platnost permanentky lze prodloužit ze zdravotních důvodů doložených lékařskou zprávou. Permanentku nelze využít pro vstupné na workshopy. V případě zrušení lekce, kurzu nebo workshopu z mé strany se vám, po domluvě, rezervovaná lekce/kurz/workshop automaticky přesouvá buď na další možný termín, nebo vám za tuto lekci/kurz/workshop vrátím peníze. Vstup z permanentky se v případě zrušení lekce načte zpět.